حقایق قیمت سیم گالوانیزه فاش شد

مفتول های گالوانیزه در ابعاد و اندازه ها و قطرهای مختلف ساخته میشوند و این تنوع باعث شده که همه بتوانند از آن ها استفاده کنند.

به طور کلی انجام فرایند گالوانیزاسیون برای محصولات فلزی باعث می‌شود که مقاومت این قطعات در برابر شرایط محیطی و عوامل خورنده که باعث زنگ زدگی و کاهش کارایی این محصولات می‌شود، افزایش یابد.

در قسمت هسته چند جز را می توان به طور جداگانه نامگذاری نمود که عبارتند از راهنما، زاویه ورودی، زاویه تماس، استوانه سایز و زاویه خروجی.

۱- نرمی : به توانایی کوره در حرارت دادن مناسب آن بستگی دارد.

این نوع مفتول ها برای ساخت حفاظ پنجره و محصور کردن آن ها نیز میتوانند مورد استفاده قرار بگیرند.

سطح مفتول در حال تولید در کارخانجات نورد به دلیل اینکه حرارت بسیار بالایی دارد قابلیت اکسید شدن و ترکیب با اکسیژن هوا را دارد. اکسید آهن یک لایه سخت و در عین حال شکننده می باشد. از این رو اولین مرحله در عملیات کشش مفتول، زدودن این اکسیدها و زنگ ها از روی مفتول می باشد که به عمیلات زنگ زدایی موسوم است.

در این مقاله تلاش ما بر این اینجا کلیک کنید بوده که شما را با گالوانیزاسیون و مراحل آماده سازی آن آشنا کنیم. گالوانیزه کردن از دو روش گرم لینک منبع و سرد صورت می پذیرد که ما هر کدام را تعریف کرده و موارد کابرد و تفاوت های آن ها را برشمرده ایم امیدواریم که مطالب این مقاله از وبلاگ فروشگاه لوله و اتصالات بازار اتصال پاسخگو سوالات شما باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به مفتول کالا می باشد.

صفحه اصلی تماس با ما درباره ما مقالات اخبار ورود به پنل قیمت میلگرد

خدمات ما این سایت نصب انواع حفاظ اکاردئونی نصب انواع لینک منبع فنس نصب سیم خاردار و پایه سیم خاردار نصب انواع حفاظ آبشاری دستگاه های فنس بافی

در روش تولید گالوانیزه سرد، فلز روی با سیستم آب‌کاری با برق الکترولیز روی سیم می‌نشیند.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی لطفاً با واحد فروش تماس حاصل فرمایید .

سیم مفتول فابریک ایرانی به عوامل متفاوتی برای تعیین قیمت وابسته بوده که اطلاعات بیشتری دریافت کنید به طور مثال شامل :

در ضمن برای استعلام قیمت روز بازار انواع آلیاژ، قیمت فولاد و قیمت استیل می توانید با شماره ۰۲۱۶۷۲۱۲ تماس حاص فرمائید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *