سئو سایت با یک تیم حرفه ای

هدف ما از تدوین استراتژی سئو این است که خطوط قرمز کسب و کار را مشخص کنیم تا زمان و سرمایه ارزشمند خود را بر عبارات و صفحاتی متمرکز کنیم که بیشترین ارزش را برای کسب و کارمان خلق می‌کنند.

برای مثال این خط کد موجب کمک به گول در فهمیدن محتوای سایت است.

ما در جدول زیر تلاش کرده‌ایم که تقریبی شفاف از قیمت سئو در اختیار شما قرار دهیم. هزینه خدمات سئو در منتوریکس به فراخور کسب و کارتان پکیج مناسب را انتخاب کنید.

فایل disavow چیست + دستورالعمل خنثی کردن بک‌لینک های مخرب

– ببینید کاربران در حوزه کاری شما دنبال چه موضوع هایی هستند و برای آن ها محتوا تولید کنید.

انتخاب یک کلمه هدف برای عنوان یا برند سایت ارزشی برای شما ایجاد نمیکند.

از ابزارهای چک کننده لینک استفاده کنید تا لینک های با اعتبار کمتر را تشخیص داده و حذف کنید.

استراتژی سئو مجموعه‌ای از اقدامات از جمله کیوورد ریسرچ، سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی است که با توجه به آنالیز سایت اختصاصا برای شما و اهداف کسب‌وکارتان طراحی می‌شود.

همه این فاکتورها زمانی ارزشمند و اثربخش هستند که در راستای هدف بزرگتری به نام بهبود تجربه کاربری باشند.

به طور کلی کد نویسی وب سایت شما باید تا حد امکان ساده سازی شده باشد و به این صورت به راحتی با دستوراتی کوتاه و ساده بتوانید منظور خود را برای پیشبرد کارهای وب سایت برسانید. در ضمن این مورد را باید بدانید که استفاده از کد های پیچیده و طولانی قطعا زمان بیشتری از کد های کوتاه می برد و همین باعث شده است که سایتهای دارای کد های ساده سازی شده بتوانند سرعت و عملکرد بهتری داشته باشند.

کدهای سایت خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که در هیچ قسمتی از آن فضای خالی وجود ندارد که بی جهت باعث طولانی تر شدن کد شده باشد.

پیشنهاد میکنیم برای هر رپورتاژ آگهی یک محتوای اختصاصی و هدفمند تهیه کنید.

یک مطلبی که جایش روی سایت است شما خالی هست “چک لیست سئو” است (البته روی یک سایت فارسی همچین چک لیستی را دیدم ولی هیچ توضیحی درباره هر مرحله نداده بود) من مطالب زیادی روی سایت شما و دیگر سایتهای فارسی خواندم ولی الان واقعاً نمیدونم که اولین کاری که برای سئو انجام بدهم چیه؟ دومین کاری اینجا کلیک کنید که برای سئو انجام بدهم چیه؟ و الی آخر!

کتاب‌های الکترونیکی بسیاری هستند که مفاهیم اولیه و عمومی سئو را به شما آموزش می‌دهند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *